ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК МЕТОДОМ 360

Кінець для компанії лідера може настати дуже швидко, – сказав Білл Гейтс. — Тебе раптом викидає з циклу позитивного зворотнього зв’язку і часто вже занадто пізно щось змінювати: у гру вступають усі принади негативної спіралі.

Здатність встановлювати стандарти та керувати робочим кліматом, у якому люди спрямовані на досягнення довгострокових та конструктивних цілей – важлива навичка лідера. Здатність збирати, приймати та реагувати на зворотний зв’язок – одна з головних його переваг.

Зворотній зв’язок 360 (Оцінка 360) – це «дзеркало» повного зворотнього зв’язку, яке дозволяє побачити картину актуального стану лідерських компетенцій, уникнути управлінських помилок та створити найоптимальнішу стратегію розвитку.

За підсумками отриманого зворотнього зв’язку лідер формулює собі мотивацію для змін. Зворотній зв’язок 360 (або Метод 360) – ефективний та надійний вид зворотнього зв’язку для щорічного проходження.

Оцінка 360 – ефективний та надійний вид зворотнього зв’язку, який фахівці ЯНСЕН рекомендують щорічно проходити топ-менеджерам компаній. Спеціально для топ-менеджерів ми пропонуємо оцінку Томас 360 з 9-ти Лідерських компетенцій. Вона не займає багато часу і вимагає від адміністратора лише трьох дій:

  1. Призначити релевантних респондентів, які можуть надати ефективний зворотній зв’язок кандидату.
  2. Вибрати опитувальник “Лідерство”.
  3. Ознайомити кандидата із підсумковим звітом.

За підсумками консультанти Янсен проводять сесію, метою якої є створення мотивації на зміни. Лідер без зворотнього зв’язку схожий на швидкохідний корабель без керма та вітрил.

Метод 360 – це унікальне «дзеркало» повного зворотнього зв’язку, яке дає змогу побачити картину актуального стану лідерських компетенцій, завдяки цьому уникнути несподіваних проблем та створити найбільш оптимальну стратегію розвитку.

Опитувальник Томас 360 популярний у корпоративних клієнтів у 62-х країнах світу. Компанія Янсен обслуговує понад 100 клієнтів в Україні.