fbpx
Наші послуги:
Оцінка персоналу

Інструменти індивідуальної та командної оцінки від провідного світового провайдера Thomas International: допоможуть вам приймати точніші й професійніші рішення у галузі людського капіталу.

Докладніше
Дослідження eNPS та залученості

Для проведення дослідження важлива перевірена методологія та бенчмарки для порівняння. У дослідженнях ми застосовуємо опитувальники Jansen eNPS Pulse та Thomas International. Результати підтверджують чіткий прямий зв’язок між залученням та фінансовими показниками.

Докладніше
Корпоративні тренінги

Менеджмент та лідерство; переговори та продажі; психологія керування; критичне мислення та особиста ефективність; модульна програма підвищення управлінської кваліфікації. Завдяки такому концентрованому навчанню команда швидко адаптується до нових викликів.

Докладніше
Управління ефективністю

Управління ефективністю (Performance Management) – процес управління людьми, спрямований на досягнення стратегічних цілей компанії гуманним та раціональним шляхом.

Докладніше
HR-сертифікація

Компанія Jansen пропонує модульну програму навчання для HR-фахівців, що включає поглиблене вивчення інструментів Системи Томаса.

Докладніше
Управління змінами

Управління змінами передбачає обдуманий та структурований підхід до переведення співробітників, команд та компанії з поточного неефективного стану в бажаний.

Докладніше
Популярне:
Jansen - 14.02.2024

Чи застосовні принципи поведінки DISC у особистому житті? Як розуміння себе допомагає людям розкриватися у парі? Як оживити почуття, виходячи з особливостей різних факторів?

Jansen - 25.12.2023
Бажаємо Вам благополуччя та успіхів, цікавих зустрічей і приємних вражень!
Нехай цей рік буде сповнений нових можливостей та досягнень.
Бодай цей рік принесе вам не тільки особисті радощі, а й велику радість для нашої України — мир!
Jansen - 01.12.2023

З гордістю та радістю повідомляємо, що Оцінка 360 УКРАЇНСЬКОЮ вже доступна нашим клієнтам в аккаунтах Thomas International

Jansen - 23.08.2023

Шановні друзі, ми безмежно раді повідомити, про завершення роботи над проектом по перекладу та валідизациі звіту Профільний Аналіз Особистості на українську мову.

Jansen - 28.12.2022

Дорогі партнери та друзі! З Новим Роком та Різдвом!

Jansen - 19.09.2022

Запрошуємо Вас на вебінар «Лідерство під час війни. Виклики та висновки». Вхід вільний.