fbpx
Services:
Оцінка персоналу

Інструменти індивідуальної та командної оцінки від провідного світового провайдера Thomas International: допоможе Вам приймати більш точні та професійні рішення у галузі людського капіталу.

Докладніше
Дослідження eNPS та залученості

Для проведення дослідження важлива перевірена методологія та бенчмарки для порівняння. У дослідженнях ми застосовуємо опитувальники Jansen eNPS Pulse та Thomas International. Результати підтверджують чіткий прямий зв’язок між залученням та фінансовими показниками.

Докладніше
Корпоративні тренінги

Менеджмент та лідерство; переговори та продажі; психологія керування; критичне мислення та особиста ефективність; модульна програма підвищення управлінської кваліфікації. Завдяки такому концентрованому навчанню команда швидко адаптується до нових викликів.

Докладніше
Управління ефективністю

Управління ефективністю (Performance Management) – процес управління людьми, спрямований на досягнення стратегічних цілей компанії гуманним та раціональним шляхом.

Докладніше
HR сертифікація

Компанія Jansen пропонує модульну програму навчання для HR-фахівців, що включає поглиблене вивчення інструментів Системи Томаса.

Докладніше
Управління змінами

Управління змінами передбачає обдуманий та структурований підхід до переведення співробітників, команд та компанії з поточного неефективного стану в бажаний.

Докладніше