Емоціональний інтелект для бізнесу

Дводенна програма курсу включає розгорнутий аналіз найважливіших моделей та принципів емоційного інтелекту, виявлення сліпих плям: несвідомих стереотипів та установок, що створюють хибну картину реальності. Пройшовши тренінг, ви навчитеся керувати своїми емоціями та мотивами, відстежувати настрій співробітників та створювати правильну мотивацію для їх ефективної роботи, застосовувати гнучкі стилі управління командою.

«Прагнувши порядку, ви знайдете псевдопорядок; мірило порядку та контролю ви отримаєте, тільки якщо розкриєте обійми для випадковості», – пише Нассим Талеб, автор книги «Антихрупність».

Як розвивати бізнес в умовах випадковості та невизначеності, відійшовши від звичної логіки та послідовності? Навчитися цьому можна, пройшовши тренінг “Емоційний інтелект для бізнесу”, розроблений компанією ЯНСЕН.

Дводенна програма курсу включає розгорнутий аналіз найважливіших моделей та принципів емоційного інтелекту, виявлення сліпих плям: несвідомих стереотипів та установок, що створюють хибну картину реальності.

ПРОЙДЯ ТРЕНІНГ, ВИ НАВЧИТЕСЯ:

  • Керувати своїми емоціями та мотивами
  • Відслідковувати настрій співробітників та створювати правильну мотивацію для їх ефективної роботи
  • Застосовувати гнучкі стилі керування командою

Антикрихка людина має розвинений емоційний інтелект і вміє використовувати потенціал випадкових і алогічних ситуацій.