ПРОФІЛЬНИЙ АНАЛІЗ ОСОБИСТОСТІ НА ОСНОВІ DISC (PPA)

В основі Профільного Аналізу особистості (РРА) лежить теорія чотирьох типів особистості DISC (оцінка або тест DISC) психолога Вільяма Марстона, удосконалена доктором Томасом Хендріксоном. Психотипи, позначені літерами D, I, S і C, визначають, які поведінкові моделі та домінуючі фактори переважають у кожному з нас.

Профільний Аналіз особистості по Системі Томаса дозволяє максимально точно визначити поведінку людини у різних життєвих сферах – позначити її автопортрет, поведінку в стресовій ситуації та поведінку на роботі. Звіт дає розуміння про фактори внутрішньої мотивації, сильні сторони та обмеження.

Ефективність інструменту підтверджена численними відгуками найкращих компаній світу та України.

Профільний аналіз особистості (РРА) – унікальний інструмент, що дозволяє максимально точно визначити поведінку людини в робочому середовищі.

Звіт РРА по Системі Томаса визначає три основні компоненти: автопортрет, поведінка у стресовій ситуації та поточну поведінку на роботі. Також звіт дає розуміння про фактори внутрішньої мотивації, сильні сторони та обмеження, властиві кожному співробітнику.

Після проходження опитувальника співробітник отримує письмовий звіт з результатами та зворотний зв’язок від сертифікованого консультанта компанії ЯНСЕН.