Звіт «Кар’єрний гід» на основі Профільного аналізу особистості (РРА) за Системою Томаса активізує наш внутрішній кар’єрний компас та вказує правильний напрямок для розвитку та дій.

Це спеціальний професійний звіт та оптимальне рішення у випадку, коли людині складно визначитися з вибором професії, коли вона хоче поміняти роботу, почувається нереалізованою, прагне кар’єрного зростання, хоче вчитися в новій для себе сфері, хоче відкрити власну справу і не тільки.

«Кар’єрний гід» (в його основі – методологія DISC) можна використовувати з 14 років, що робить його незамінним для студентів та школярів. За допомогою Системи Томаса можна визначити сильні сторони дитини, а також її нахили для того, чим їй найкраще займатися в житті. Із цим інструментарієм давно й активно працюють у закордонних школах.

Система Томаса має сертифікат реєстрації та відповідності, виданий Британським психологічним товариством, що підтверджує її відповідність технічним критеріям, встановленим Європейським комітетом з тестування та діагностики.

Сьогодні психометричні тести Системи Томаса використовують у понад 100 країнах світу. Тисячі компаній вже довели на власному досвіді, що ефективність бізнес-процесів зростає з кожним результатом тесту.

Застосування інструментарію Системи Томаса на шляху до визначення напряму своєї кар’єри та розвитку себе відіграє ключову роль