АНАЛІЗ РІВНЯ ЕМОЦІОНАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУ (TEIQ)

Емоційний інтелект – одна з головних навичок нашого часу. У топ-10 здібностей, необхідних для ведення бізнесу до 2020 року, він був включений до Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Аналіз рівня Емоційного інтелекту (TEIQue) – це ваша здатність усвідомлювати сенс власних емоцій та використовувати отримані при цьому знання для управління собою та стосунками з іншими людьми.

Кореляція між високим емоційним інтелектом та доходом, посадою та рівнем позиції вкрай помітна. Статистика досліджень серед бізнесменів у США показала, що 90% успішних людей мають емоційний інтелект вищий за середній і заробляють на 60% більше.

Вміння використовувати можливості, які дає EQ для формування атмосфери взаємної поваги та довіри – це те, що характеризує сучасного лідера.

Для успіху у бізнесі та житті необхідно знати потенціал свого Емоційного Інтелекту.

Емоційний інтелект допомагає досягати поставленої мети в умовах складності світу і невизначеності.

Тест Емоційного Інтелекту, застосовуваний Янсен Кепітал Менеджмент, є максимально точним та ефективним із існуючих на сьогоднішній день професійних методів оцінки для бізнесу.

    В результаті проходження тесту Ви зможете:

  • Визначити елементи ЕІ, необхідні для Вашої ефективної роботи та життя в цілому
  • Виявити приховані перешкоди на шляху вирішення бізнес задач
  • Переформатувати слабкі сторони на потужні ресурсні стани
  • Сформулювати план розвитку ЕІ в залежності від вашої життєвої стратегії

 

Крім безпосередньо звіту Ви отримаєте професійний зворотний зв’язок від консультанта компанії Янсен.

За словами професора, Юваля Харрарі, автора бестселера «Sapiens: Коротка історія людства», емоційний інтелект це «здатність досягати цілей за часів хаосу».