Оцінка персоналу

Протягом більш ніж 10 років компанія JANSEN стикається з незмінним запитом від корпоративних клієнтів: як оцінити персонал, а також лідерський потенціал у компанії?

Корпорації наймають перспективних співробітників, вкладають значні ресурси в навчання тих, на кого покладають найбільші надії, але і з цієї групи найкращих хочуть вибрати найбільш гідних зі схильністю долати опір, що виникає в епоху VUCA, та тих хто ініціюватиме зміни.

Це допомагає мінімізувати помилки при подальших призначеннях на високі позиції чи складні проекти, а також підвищити якість рішень під час ротацій та переміщень усередині компаній.

Вибирати людей, що найбільш підходять на посаду, а також найсильніших лідерів із спочатку сильної групи непросто — JANSEN застосовує професійні тести та методики Thomas System, які сертифіковані Лондонською психометричною лабораторією, а також розробляє власні підходи та інструменти.

Якщо застосувати основні з наших підходів, можна оцінити співробітників та лідерський потенціал компанії найбільш ефективним та екологічним шляхом.

Докладніше — у статтях на JANSEN.