HR сертифікація

Вимоги до HR-фахівців, які працюють у компанії в епоху глобалізації, підвищуються з кожним роком. Крім володіння технологією пошуку та відбору персоналу, важливо також вміти правильно вибудувати систему адаптації та мотивації працівників, розробляти заходи, спрямовані на підвищення лояльності персоналу, знати сучасні методики оцінки персоналу та самостійно застосовувати їх у своїй роботі.

Наш час диктує нові способи мислення та реагування. Тенденція така, що чим вищий статус HR-менеджера в компанії, тим вищою має бути його професійна компетентність, а також емоційний інтелект — здатність розуміти власні та чужі емоції, керувати ними, знаходити спільну мову з людьми. Висококласний спеціаліст виконує роль бізнес-партнера, бере участь у формуванні бренду роботодавця та корпоративної культури, знає, як залучити та утримати таланти..

JANSEN пропонує модульну програму навчання, що включає поглиблене вивчення інструментів Системи Томаса.

Інструменти Системи Томаса – це не лише певний набір методик та оцінок, це цілісна ідеологія ведення бізнесу, яка дозволяє людині, яка має унікальні знання, підвищити менеджерські компетенції в управлінні людьми.

Ви зможете точно спрогнозувати, яким співробітником буде претендент, як поведеться в тій чи іншій ситуації, а також знайти краще застосування його здібностей у рамках компанії. Ви досконало оволодієте методом надання зворотного зв’язку за результатами Профільного аналізу особистості (РРА), TEIQue, Зворотного зв’язку 360 згідно з посібником з практичних рекомендацій Британського психологічного товариства (BPS).

Успішне складання атестаційних іспитів підвищує професійний статус HR-фахівця та відкриває нові можливості розвитку кар’єри.

Отримані знання дозволять наново познайомитись з персоналом, правильно розподілити посадові ролі, надати співробітникам можливості зростання та розвитку всередині компанії. Ви зможете говорити з кожним з них зрозумілою мовою і навчити спілкуватися з клієнтами. Лояльність і тих, і інших стане найкращою гарантією успіху.